Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako vytvoriť spojenie, na ktorom záleží? Takto sa ti to podarí!

Urobiť dobrý dojem, to trvá len sekundu. Ale neber to tak zhurta, máš pred sebou celú noc. Nezabúdaj na reč tela, ktorá o tebe veľa prezrádza. Ak si uvoľnený a zabávaš sa, pôsobíš na ostatných ľudí otvorenejšie a čím viac ľudí stretneš, tým sa zvyšuje šanca, že s niekým z nich vytvoríš pár.

Ak si správny párty človek, mal by si na každej párty hľadať potenciálne spojenia, z ktorých by mohli časom vzniknúť vzťahy. A k tomu patrí aj dohliadanie na to, aby boli poháre ľudí okolo teba vždy plné. A keď sa o niekoho zaujímaš viac ako o ostatných, daj mu o tom vedieť. Niekedy stačí náznak, gesto či pohľad. Ak je záujem aj na opačnej strane, začni nezáväzný rozhovor.

3.jpg

Hlavne buď uvoľnený

Ak ide rozhovor plynulo, tvoje šance sa zvyšujú. Otázka o tom, aké najexotickejšie miesto objekt tvojho záujmu navštívil alebo by chcel navštíviť, nič nepokazí. Ale nezabudni, že nerobíš pohovor do práce, takže nezabudni na trefné vtipy. Veď čo je viac sexi ako niekto, kto má zmysel pre humor? Ak odhalíš svoje hravé ja, budeš pôsobiť na svojho potenciálneho partnera oveľa atraktívnejšie. Nezabudni tiež venovať pozornosť tomu, čo hovorí objekt tvojho záujmu a vyhni sa monológu.

Stratégia úniku

Pre prípad, že medzi vami nebude fungovať chémia, je dobré mať pripravený plán úniku. Ospravedlň sa, že si musíš ísť naliať drink a nájdi si na konverzáciu niekoho iného. Hlavne nerob unáhlené závery. Ak niekto o teba prejaví záujem a neurobil na teba dojem, daj mu pár minút. Možno to napraví a vykľuje sa z neho super človek, s ktorým si sadneš.

2.jpg

Premysli si kroky

Hneď, ako ucítiš, že medzi vami by mohlo vzniknúť to pravé spojenie, naplánuj si, ako by ste vy dvaja mohli z párty zmiznúť niekam do súkromia. Poďakuj sa hostiteľovi za pozvanie a preži noc vo dvojici. Zvádzanie je forma umenia a začína vo chvíli, keď ešte druhá osoba ani netuší, čo sa deje. Dôležité je netlačiť na pílu. Začni priateľstvom a počkaj, čo sa z toho vyvinie. Keď už raz začneš rozhovor, pomalými krokmi sa presúvaj k flirtovaniu. Spýtaj sa pár dobre mierených otázok: Aký bol tvoj navzrušujúcejší vzťah? Povedz mi o tom všetko… Podľa odpovede ľahko zistíš o druhej osobe viac.

1 1.jpg

Hravosť a záhadnosť

Prelom ľady bezprostrednosťou a otvorenosťou a zanechaj tak dobrý dojem. Udržuj spojenie aj jemnými nenápadnými dotykmi. Stačí letmý dotyk na ramene. Na druhej strane však nemusíš stráviť celý večer v spoločnosti jednej osoby, ktorú si si vyhliadol. Absencia zvyšuje túžbu, na to nezabúdaj.

Pýtaš sa, ako to máš zvládnuť všetko naraz? Zdvihni si sebavedomie a vytvor spojenie, na ktorom záleží. Skús novú vôňu od Calvina Kleina.

Maxresdefault 1.jpg

Získaj vzorku zadarmo, napíš nám tvoj email a adresu

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 6. novembra 2017Zdroj www.facebook.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...