Lipo-C-Askor výživový doplnok
6. marca 2017 od Webnoviny.skSITA

Súťaž o lipozomálny vitamín C (LIPO-C-ASKOR)

Vyhrajte starostlivosť o zdravie s lipozomálnym vitamínom C (LIPO-C-ASKOR), ktorý zabezpečuje niekoľko-násobne vyššiu vstrebateľnosť do krvi ako bežné formy vitamínu C.

Zapojte sa do súťaže o unikátny lipozomálny vitamín C (Lipo-C-Askor), ktorý účinne ochráni Vaše bunky pred oxidatívnym stresom.

O čo sa hrá:

Súťažíte o 7 balíčkov lipozomálneho vitamínu C, Lipo-C-Askor 60 kapsúl – unikátnu novinku na našom trhu, zabezpečujúcu najvyššie vstrebávanie vitamínu C do krvi určenú pre deti od 6 rokov a dospelých. Prípravok Lipo-C-Askor, lipozomálny vitamín C, ktorý vďaka technológii novej generácie zabezpečuje niekoľkonásobne vyššie vstrebávanie vitamínu C a jeho postupnú a cielenú distribúciu do buniek, než je tomu pri bežne dostupných prípravkoch vitamínu C.

Lipo-C-Askor, výživový doplnok

Spotreba vitamínu C sa pri zvýšenej psychickej (stres zo školy v zamestnaní) a fyzickej námahe (choroby – infekčné, kardiovaskulárne, degeneratívne, ale tiež aktívny šport) niekoľko násobne zvyšuje (500 – 1000 a viac mg na deň). Absorpcia bežného vitamínu C, rozpustného vo vode, z čreva do krvi je limitovaná množstvom sodíkových iónov – aktívnych prenášačov vitamínu C v našom organizme. Pri jednorazovej dávke vitamínu C sa z čreva do krvi dostane len 200 mg, nezužitkovaný vitamín C sa z tela vylúči.

Lipo-C-Askor

Lipozomálna forma vitamínu C zabezpečuje jeho maximálne využitie, postupné uvoľňovanie (12 hod.) na dosiahnutie dostatočne vysokých hladín v krvi a na dosiahnutie optimálnych fyziologických a antioxidačných účinkov. Prípravok Lipo-C-Askor je navyše obohatený extraktom zo šípok a bioflavonoidmi z citrusových plodov, bez konzervantov. Nezaťažuje organizmus ani pri vyšších dávkach.

Termín súťaže:

  1. – 19.3.2017

Výhercovia:
Zlatica Húsková, Brezno
Marcela Vávrová, Skalica
Zlatica Babjačková, Slovenská Kajňa
Silvia Hudáková, Bojná
Alena Zrneková, Partizánske
Zuzana Zrneková, Partizánske
Ivana Pružinská, Ľubotín

Výhercom srdečne blahoželáme!

Súťažný formulár

Súžať končí 23:59:59 19.04.2017.

Odporúčané články

Volebné obdobie orgánov krajskej samosprávy sa predĺži Poslanci prelomili Kiskovo veto, schválili zákon o cirkvách

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Diskusia

BLACKvorona ON aj z jeho mizernou inteligenciou už tuší, že VÚC- kami to neskončí... príde rad aj na toho naj... A preto otázka: Vy na jeho mieste by ste sa ako zachovali? Predsa ide aj o jeho "konár" - ten na... ten Popradský zmrd si stále nechce priznať,že je na dve veci-na hovno a na nič a že ho berie na SK vážne akurát akýsi Sto HOvnoví a potom ešte tí na Prednej Hore,kde by i brigadíra mohol robiť,čo ho po anabáze na... SaSprostejší Polička Žiadne zbrane, žiadne výbušniny a už vôbec nie na kšefty! A tu ho máš: Tvár českých pravdoláskarov sa vyfarbuje - serieme Vám na humanitu, "jen ať to vynáši" a je jedno, kde!!! Otázkou je, kde to "bouchne" příště! Niekto sa... tak Keby nemal Podmanicky a zlepenec v hlavach bordel tak by nemohli tvrdit ze v jednokolovej volbe dostane vitaz viac hlasov.Zratali si pocet hlasov v prvom a druhom kole co dostal vitaz?Prve kolo je riecica pre dobrodruhov tuziacich po funkcii a... Arogantný Kto potrebuje takéto VÚCky ?
Zobraziť celú diskusiu

Z kategórie Slovensko

Ankety

Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?

Aktuálne témy

Dámskajazda

najAPPKY.sk

Podnikam.sk

Mňamky-recepty

NAJKY.sk

Byvanie je hra

Autolike.sk

DRAN.sk

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.